Skip Ribbon Commands
Skip to main content

personal didactic


                              CADRELE DIDACTICE REPARTIZATE PE COMISII

                                       AN ȘCOLAR 2018-2019

  • COMISIA DIRIGINTI:
  1. OANCEA VIOLETA
  2. NARIE TICUTA
  3. MIHAILA ANISOARA
  4. CHIRVASUTA RODICA
  5. LUPU ANISOARA
  6. PRICOPE CATALIN
  7. SIRGHE DIANA
  8. CAMARA BINETA
  9. UNGUREANU RODICA
  10. COSTIN ZOICA
  11. BULMAU VIRGIL
  12. VASILESCU-RAMONA-MIHAELA
  13. DODAN AUREL
  14. POPA GEANINA- SIMONA
  15. IFTENE LAURENTIU
  16. NUNU VASILE
  17. CHELARU FANICA
  18. NUNU- GIANINA
  • COMISIA CURRICULUM:

    COORDONATOR: UNGUREANU RODICA

    1.MEMBRU: OANCEA VIOLETA

    2. MEMBRU: CHELARU FANICA
  • COMISIA DE FORMARE SI PERFECTIONAREA CONTINUA A CADRELOR DIDACTICE:

    COORDONATOR : NUNU GIANINA

    MEMBRU: SIRGHE DIANA

    MEMBRU: SANDU ANDREEA

     
  • COMISIA PENTRU PREVENIREA SI COMBATEREA VIOLENTEI IN MEDIUL SCOLAR:

    COORDONATOR : RADU REMUS-OLIVIAN

    MEMBRU: SANDU ANDREEA

    MEMBRU: DODAN AUREL

     
  • COMISIA  PENTRU SANATATE SI SECURITATE IN MUNCA:

    COORDONATOR: NUNU VASILE

    MEMBRU: IFTENE LAURENTIU

    MEMBRU:PRICOPE CATALIN

     
  • COMISIA PENTRU SITUATII DE URGENTA, IMPOTRIVA INCENDIILOR SI PROTECTIE CIVILA:
  • COORDONATOR: NUNU VASILE
  • MEMBRU: BULMAU VIRGIL-EDUARD
  • MEMBRU:PRICOPE CATALIN

     
  • ORGANIZARE SI DERULARE PROIECTE EDUCATIVE:

    RESPONSABIL:BULMAU VIRGIL

    MEMBRI: SIRGHE DIANA

    MEMBRU: UNGUREANU RODICA
  • COMISIA PENTRU DIRIGINTI:

    RESPONSABIL: POPA GEANINA

    MEMBRI: DIRIGINTII PE CLASE

  • CONTROL INTERN SI IMPLEMENTAREA  SISTEMULUI MANAGERIAL INTERN    

    BALAN NELA
     
  • COMISIA C.E.A.C.

    COORDONATOR: NARIE TICUTA

    MEMBRU: CHELARU FANICA

    MEMBRU:  COSTIN ZOICA

     
  • COMISIA PENTRU COMUNICARE SI PROMOVAREA IMAGINII SCOLII, OLIMPIADE, CONCURSURI SCOLARE:
  1. COORDONATOR : BULMAU VIRGIL
  2. MEMBRU: CHELARU FANICA
  3. MEMBRU:  GRAMA FLORIN-IULIAN
  4. MEMBRU: VASILESCU RAMONA 
  •    COMISIA PENTRU ACTIVITATI EDUCATIVE SCOLARE  SI EXTRASCOLARE:

                  1. COORDONATOR : BULMAU VIRGIL

   2.MEMBRU: NUNU VASILE

                  3.MEMBRU : CHIRVASUTA RODICA

  • COMISIA PENTRU VERIFICAREA DOCUMENTELOR SCOLARE, MONITORIZAREA FRECVENTEI SI NOTARII RITMICE A ELEVILOR:

                  1. COORDONATOR : ILISOI JAN

   2.MEMBRU:  PRICOPE CATALIN

   3.MEMBRU:  RADU REMUS

  • COMISIA PENTRU CERCETARE DISCIPLINARA SI CONSILIERE PRIVIND ABATERILE DISCIPLINARE ALE ELEVILOR / PERSONALULUI DIDACTIC/DIDACTIC AUXILIAR SI NEDIDACTIC:

 

                     1. COORDONATOR : CAMARA BINETA- LILI

                     2.MEMBRU:  NARIE TICUTA

                     3.MEMBRU:  IFTENE LAURENTIU-NICU

 

  • COMISIA DE ACORDARE A BURSELOR SCOLARE, MANUALE, RECHIZITE, EURO 200:

 

                    1. COORDONATOR : CHELARU FANICA

                     2.MEMBRU:  NARIE TICUTA

                     3.MEMBRU:  SIRGHE DIANA-GABRIELA

  • COMISIA PENTRU ELABORAREA ORARELOR PE SCOALA

1.COORDONATOR BULMAU VIRGIL

2.MEMBRU: LUPU ANISOARA

3.MEMBRU: NUNU VASILE

  • COMISIA PENTRU ACHIZITIE VALORI MATERIALE:

COORDONATOR: UNGUREANU RODICA

MEMBRU:LUPU ANISOARA

MEMBRU: COSTIN ZOICA

  • COMISIA PENTRU RECEPTIE VALORI MATERIALE:

    COORDONATOR: CHIRVASUTA RODICA

    MEMBRI : DODAN AUREL

    MEMBRI : SIRGHE DIANA

    MEMBRI : OANCEA VIOLETA
     
  • COMISIA DE INVENTARIERE:

    COORDONATOR :CONTABIL ONICA MIHAELA

    MEMBRI:UNGUREANU RODICA

    MEMBRI:COSTIN ZOICA
  • COMISIA PENTRU MOBILITATEA PERSONALULUI DIDACTIC:

    COORDONATOR: DIRECTOR , CAMARA BINETA –LILI

    MEMBRI: SIRGHE DIANA

    MEMBRU: NUNU GIANINA-MIHAELA
  • COMISIA LECTORATE CU PARINTII:

    COORDONATOR: MIHAILA ANISOARA

    MEMBRU: NUNU VASILE

    MEMBRU: IFTENE LAURENTIU-NICU
  • PERSOANA DESEMNATA CU MICROBUZUL SCOLAR:

    BULMAU VIRGIL
  • COMISIA PARITARA:

    COORDONATOR: DIRECTOR , CAMARA BINETA-LILI

    MEMBRI: UNGUREANU RODICA

    MEMBRI: IFTENE LAURENTIU

    REPREZENTANT LIDER SINDICAT: BULMAU VIRGIL
  • PERSOANA DESEMNATA PENTRU REGISTRU DE CASA:

    CHIRVASUTA RODICA
  • COMISIA LAPTE-CORN:

    MEMBRI :UNGUREANU RODICA

    MEMBRI :NARIE TICUTA

    MEMBRI: POIANA AURA
  • COMISIA SIIR:

    MEMBRI: FLOREA GEORGE

    MEMBRI: SIRGHE DIANA-GABRIELA

    MEMBRI: ONICA MIHAELA
  • COMISIA LIMBA SI COMUNICARE:

    RESPONSABIL : CHELARU FANICA
  • COMISIA MATEMATICA SI STIINTE:

    RESPONSABIL: BALAN NELA
  • COMISIA PENTRU CONTROL MANAGERIAL INTERN:

    REPONSABIL: BALAN NELA

    MEMBRU : IFTENE LAURENTIU

    MEMBRU: DODAN AUREL
  • COMISIA PENTRU  VERIFICAREA ACTELOR DEPUSE PENTRU PROGRAMUL SOCIAL   ,, EURO 200"

    CAMARA BINETA-LILI

    MEMBRU: SIRGHE DIANA-GABRIELA

    MEMBRU: CHELARU FANICA
  • COMISIA PENTRU  ELABORAREA , VERIFICAREA SI APROBAREA  PROCEDURILOR OPERATIONALE​

      ELABOREAZA:   Presedinti de comisie si responsabili pe domenii de activitate;

      VERIFICA:          NARIE TICUTA

      APROBA:           CAMARA BINETA-LILI

       Raspunde de evidenta  procedurilor operationale:  SIRGHE DIANA- GABRIELA

​ 

​​